Hledáme nového redaktora pro magazín Capek-karel.cz

Datum vydání: 27. 3. 2024


Magazín Capek-karel.cz, který se věnuje dílu a odkazu Karla Čapka a jeho bratra Josefa, hledá nového redaktora. Jste-li vášnivým obdivovatelem Čapkovy tvorby, fascinuje vás jeho přínos české i světové literatuře a máte chuť sdílet své postřehy a znalosti s širší veřejností, máte jedinečnou příležitost stát se součástí našeho týmu.

Co nabízíme:

Možnost prohloubení znalostí: Ponořte se do světa jednoho z nejvýznamnějších českých spisovatelů 20. století a objevujte nejen jeho známá díla, ale i méně známé texty, dopisy a myšlenky.

Prostor pro tvůrčí přístup: Vaše články, esejistické příspěvky a analýzy budou klíčovým prvkem našeho magazínu. Máte šanci představit Čapkovu práci z nových perspektiv a přispět tak k obohacení jeho recepce.

Flexibilní pracovní doba: Nabízíme možnost flexibilního plánování práce, která umožňuje skloubit redaktorské povinnosti s osobními zájmy a povinnostmi.

Spojení s komunitou: Připojte se k naší komunitě redaktorů a spolupracujte na projektech oslavujících dědictví bratří Čapků.

Co od vás očekáváme:

Zájem o dílo Karla a Josefa Čapků: Hledáme někoho, kdo sdílí naše nadšení pro Čapkovu literaturu, filozofii a umělecké dílo.

Schopnost analytického myšlení: Vaše články by měly nejen informovat, ale i nabídnout čtenářům hlubší vhled do témat, která Čapkovy práce otevírá.

Výborné psaní a komunikační dovednosti: Jasný a poutavý styl psaní je klíčový pro sdílení vašich nápadů a poznatků s čtenáři.

Samostatnost a zodpovědnost: Jako člen našeho týmu budete mít svobodu vytvářet originální obsah, který obohatí náš magazín.

Jak se přihlásit:

Pokud vás nabídka zaujala a cítíte, že byste byli vhodným přínosem pro náš tým, zašlete nám svůj životopis a ukázku vašeho psaní na naší emailovou adresu. Těšíme se na vaše příspěvky a možnost přivítat vás v našem týmu.

Staňte se součástí Capek-karel.cz a pomozte nám šířit odkaz Karla Čapka a jeho bratra Josefa do světa. Vaše práce přispěje k hlubšímu pochopení jejich dědictví a inspirování nových generací čtenářů.

Autor: redakce

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz